Відкриття Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Вінницягаз» відбулось 26 грудня 2018 року за участю голови правління ПАТ «Вінницягаз» Олександра Кривака, керуючого Жмеринським відділенням ПАТ «Вінницягаз» Євгенія Кудлаєнка, голови райдержадміністрації Олега Легези, голови районної ради Василя Малярчука, секретаря міської ради Юрія Світлака.

  Під оплески присутніх керівники перерізали червону стрічку та привітали всіх із знаковою подією на теренах Жмеринщини.

  Голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак поінформував про переваги створення сучасних центрів, адже компанія постійно впроваджує зміни в обслуговуванні з метою покращення якості сервісу для своїх клієнтів.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза відмітив, що створення належних умов для якісного обслуговування громадян є свідченням того, що компанія «Вінницягаз» рухається в ногу з часом, впроваджує європейський підхід в роботі з клієнтами.

  За забезпечення якісного газопостачання та обслуговування населення Олег Легеза та Василь Малярчук нагородили колектив Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» Подякою.

  Слова вітання прозвучали із уст секретаря Жмеринської міської ради Юрія Світлака.

  Варто зазначити, що на сьогодні це вже четвертий центр на теренах Вінницької області, який працює за належними стандартами обслуговування споживачів природного газу та надає можливість клієнтам здійснювати усі необхідні дії в одному місці зі значно меншими затратами часу.

  Зокрема, споживачі зможуть отримати в Центрі обслуговування консультацію з будь-якого питання, пов’язаного із газопостачанням: розрахунками за спожитий газ, приєднанням до газових мереж, встановленням або заміною газових приладів тощо.

  В приміщенні центру розміщується ресепшн, де відвідувачі отримують талончик до одного із п’яти операторів, які приймають клієнтів за столиками та надають професійну консультацію. В разі черги є комфорті зони очікування з м’якими диванами, дитячим куточком, доступом до Wi-Fi, кулером з водою.

  Також є термінал для оплати послуг. Очільники району та міста побували в ролі перших клієнтів Центру.

  Якістю надання послуг в новому Центрі залишились задоволеними.