Представлення новопризначеного начальника Жмеринського міжрайонного відділу Управління СБУ у Вінницькій області, підполковника Дідичука Олександра Олександровича відбулось 26 грудня 2018 року за участю керівництва району, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, селищного, сільських голів.

  Заступник начальника управління СБУ у Вінницькій області, підполковник Андрій Іщук представив загалу свого колегу як високопрофесійного сумлінного працівника, який за плечима має великий досвід служби в правоохоронних органах.

  Олександр Дідичук 18 років пропрацював на оперативних та керівних посадах у Вінницькому обласному управлінні СБУ. Має дві вищих освіти. Служив в Збройних Силах України. Брав участь в бойових діях на Сході України. Чітко розуміє коло проблемних питань навколо криміногенної, суспільно – політичної та економічної ситуації в державі.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза та голова районної ради Василь Малярчук привітали нового керівника із призначенням. Висловили сподівання на взаєморозуміння, підтримку та допомогу у вирішені нагальних питань району.