В Жмеринському районі щорічно випробування рівня інтелектуальної підготовки школярів у районних предметних олімпіадах розпочинаються в листопаді, а завершуються в останню декаду грудня. Останню олімпіаду з циклу предметних олімпіад було проведено з правознавства 22 грудня 2018 року в залі засідань районної ради.

  Кращі правознавці 9-11 класів, їхні наставники мали намір спробувати свої сили у чесних змаганнях. Ті, хто покаже найкращий рівень знань поповнить команду району, яка візьме участь в обласному етапі предметних олімпіад.

  Привітати учасників випробувань, сказати напутнє слово та заохотити до подальшого розвитку і досягнення мети прийшла начальник відділу освіти І.Цимбал. Вона зазначила, що наполеглива праця та велике бажання є запорукою успіху. У кожного є унікальна можливість в атмосфері здорової конкуренції проявити себе, показати свою неординарність і закласти фундамент для досягнення ще вищого результату, якого так чекають батьки та наставники. Бажала усім гарного та плідного дня, удачі та отримання хороших результатів в олімпіаді.