В доброму гуморі свій 95 - й день народження зустрів житель с. Новоселиця Микола Іванович Шумський в колі поважних гостей. Особисто привітати ювіляра прибули голова райдержадміністрації Олег Легеза, голова районної ради організації ветеранів Анатолій Паламарчук, Куриловецький сільський голова Анатолій Кречковський.

  Щирі слова подяки за героїчну молодість, трудову діяльність на благо району прозвучали з вуст очільника району.

  Він побажав імениннику міцного здоров’я, активного довголіття. А також вручив Миколі Івановичу найвищу нагороду району медаль «95 років Жмеринський район», Почесну грамоту та грошову винагороду.

  У своєму поважному віці Микола Шумський виглядає життєрадісним, доглянутим чоловіком, незважаючи на те, які важкі часи довелось пережити.

  Народився 17 грудня 1923 року в простій сільській родині. Пережив всі ті періоди, які ми наразі вивчаємо як історію: голодомори, колективізація, репресії. У віці 18 років став на захист рідної землі під час Другої Світової війни. Воював сапером у складі танкового батальйону. Війну завершив в 1945 році. За мужність та відвагу нагороджений безліччю нагород, серед яких: орден Червоної Зірки, орден Вітчизняної війни, орден «За мужність», медаль «За взяття Берліну», ін..

  По завершенню війни все життя пропрацював їздовим у колгоспі імені Щорса. За свою сумлінну працю заслужив великого авторитету від керівництва колгоспу та односельчан.

  Із дружиною Євгенію прожив у злагоді та любові 48 років. Виростили троє дітей. Наразі проживає із сином Леонідом та його родиною. Великою втіхою та відрадою для Миколи Івановича наразі є забави із 5 онуками та 5 правнуками.