19 грудня на базі Браїлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулося засідання окружного методичного об’єднання вчителів початкових класів Браїлівського освітнього округу (керівник Слушна О.П). Девізом дня став вислів Магатми Ганді: «Якщо ти хочеш змін в майбутньому – стань цією зміною в сьогоденні».

  На початку засідання всі члени ОМО стали учасниками дружнього кола із застосуванням цеглинок Лего: «Мої 6 найважливіших кроків до НУШ». Після чого одразу приступили до практичної частини зустрічі та спільно виготовили лепбук на тему: «Зима»

  Далі вчителі початкових класів відвідали і обговорили урок математики в 4 класі (вчитель Шемберко Тетяна Василівна) «Поняття про швидкість. Одиниці швидкості. Формула швидкості». Вихованці Тетяни Василівни продемонстрували ґрунтовні знання, вміння працювати в команді та на випередження, володіння енциклопедичними даними, критичне мислення. Урок був сучасним, насиченим, творчим і по-святковому емоційним.

  Після жвавого обговорення уроку всі присутні переглянули відео «Перевернуте навчання», дізнались про технологію «кольорових капелюхів», ознайомились із технологіями сторітелінгу, квестів, «баншо» та кейс-технологіями.

  Практична та теоретична частини засідання відбувались у кабінеті 1 класу, що дало можливість учителям побачити живий приклад створення освітнього середовища і його навчально-виховне спрямування. На думку учасників зібрання засідання було практичним, насиченим і доречним у теоретичному сенсі .