20 грудня 2018 року відбулася нарада районної організації ветеранів, під час якої було підведено підсумки роботи первинних організацій ветеранів в 2018 році.

  Участь у зібранні взяли: перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський, заступник голови районної ради В.Бігас, заступник начальника об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Н.Абрамова, начальник відділу по призначенню соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.Сулима, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації О.Ярмоленко, військовий комісар Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату Т.Андрійчук, голови первинних ветеранських організацій, засоби масової інформації.

  Голова організації ветеранів А.Паламарчук привітав учасників наради, представив запрошених гостей, окреслив порядок денний.

  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих членів організації, а також загиблих захисників України.

  У своєму виступі А.Паламарчук зазначив, що метою зібрання є підведення підсумків роботи первинних ветеранських організацій та визначення кращих з них за низкою показників таких як робота у напрямку: соціальний та правовий захист ветеранів, патріотичне виховання молоді, а також враховано виконавську дисципліну, висвітлення в пресі, ін.. Підсумувавши усе, Президією було визначено переможців цього року. Перше місце за В.Хрипливим (Олександрівська сільська рада), другою стала очільниця первинної ветеранської організації сіл Чернятин, Токарівка, Слобода Чернятинська Н.Корчмарюк, третє місце посіла Г.Мартиняк (Тарасівська сільська рада). Керівником організації також відзначено роботу голів первинних ветеранських організацій Слободи Межирівської, Леляк, Стодулець, Людавки, Луки Мовчанської. Він подякував всім за роботу та закликав і надалі високо тримати планку, адже на рівні області організація завжди була в числі перших. Нагадав про необхідність турботи про учасників АТО. А.Паламарчук висловив подяку за співпрацю та всебічну підтримку представникам влади, установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, засобів масової інформації. Особливо дякував голові райдержадміністрації О.Легезі за надану допомогу одиноким престарілим людям з Луки Мовчанської, Рижавки, Чернятина, Лисогірки у забезпечені дровами.

  З промовою виступив В.Бігас. Він висловив вдячність представникам установ, служб району за те, що знаходять час для зустрічей з ветеранами. Привітав присутніх в залі з минулими та прийдешніми святами, побажав миру, здоров’я, усіляких гараздів, подякував головам первинних організацій за роботу. Говорив про те як минув 2018 рік, плани на наступний, бюджет 2019 року, який, зокрема, забезпечить фінансування Програми підтримки ветеранської організації. Бажав усім оптимізму, віри у краще майбутнє та миру, який був би запорукою покращення життя.

  Згідно рішення Президії організації ветеранів Почесні грамоти та грошові винагороди вручено переможцям. За належну роботу відзнаки отримали ряд кращих очільників первинних ветеранських організацій.

  З важливою інформацією про нововведення при призначені пенсій, субсидій, а також щодо воєнного стану, втілення медичної реформи виступили: Н.Абрамова, Л.Сулима, Т.Андрійчук, О.Ярмоленко. Відповіли на запитання. Представник Пенсійного фонду роздала інформаційні буклети.

  Під час своєї промови О.Монастирський передав вітання членам ветеранської організації від голови райдержадміністрації О.Легеза та щиро подякував за важливу роботу, активну життєву позицію. Зупинився на основних напрямках розвитку району, які були пріоритетними в 2018 році. Зокрема, вів мову про розвиток інфраструктури населених пунктів, сільське господарство, зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери, ремонт доріг. Окремо зупинився на питанні Плану Перспективного розвитку району на 2019-2021 роки, яким передбачено 125 млн. грн.. вкласти в розвиток 52 об’єктів інфраструктури району. А також надав інформацію про перспективи району в плані об’єднання територіальних громад, про затверджений бюджет на 2019 рік, відповів на запитання. На завершення свого виступу привітав учасників заходу з прийдешніми святами.