В Жмеринській райдержадміністрації 19 грудня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань вивчення ситуації впливу на довкілля будівництва сміттєпереробного заводу на території Людавської сільської ради.

  В нараді взяли участь: голова районної державної адміністрації О. Легеза, його перший заступник О. Монастирський, заступник голови райдержадміністрації О. Матвієнко, заступник голови районної ради В.Бігас,

заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань економічного розвитку та зв’язків з органами державної влади і місцевого самоврядування Е.Крайнік, Браїлівський селищний голова В.Резедент, Куриловецький сільський голова А.Кречковський, Почапинецький сільський голова А.Поліщук, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районного управління Держспоживслужби та ініціативних груп довколишніх населених пунктів.

  На розгляд робочої групи було представлено текст меморандуму про співпрацю між Вінницькою міською радою, Жмеринською районною державною адміністрацією, Браїлівською селищною, а також Людавською, Куриловецькою та Почапинецькою сільськими радами.

  Учасниками зібрання було детально проаналізовано кожен з пунктів документу. Усі дійшли згоди в тому, що такий формат співпраці, який прописаний в меморандумі влаштовує усі сторони. А головне те, що все буде проводитися у правовому полі, згідно чинного законодавства, а підписання меморандуму буде гарантом цьому.

  Текст меморандуму, з незначними поправками, було погоджено робочою групою.