Вважається, що святий Миколай – покровитель, заступник дітей та чудотворець. Тому, найбільше це свято очікують саме діти, адже святий Миколай приносить їм подарунки, творить дива та благословляє на гарні вчинки. 19 грудня 2018 року до дітей району завітав Святий Миколай, щоб привітати і вручити подарунки.

  Всього 64 дітей – сиріт, тих що позбавлені батьківського піклування, батьки, яких загинули під час Революції гідності та в ході проведення антитерористичної операції, їхні опікуни, батьки-вихователі зібрались в районному будинку культури для того, щоб гідно відсвяткувати найулюбленіше свято малечі .

  З святом Миколая та з наступаючим Новим, 2018 роком, привітав всіх присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський. Він передав вітання від голови райдержадміністрації Олега Легези та побажав підростаючому поколінню міцного здоров’я, успіхів у навчанні, світлого й щасливого майбутнього та здійснення мрій. Гарні побажання дітлахам району висловив і заступник голови районної ради Володимир Бігас.

  Святий Миколай разом із янголом вручили дітям солодкі подарунки.

  Велике задоволення отримали присутні від перегляду новорічної вистави – казки «Дванадцять місяців», яку підготував дитячий театральний колектив районного будинку культури ( керівник Волуйко С.Б.)