18 грудня в актовій залі Жмеринської районної державної адміністрації вперше було започатковано проведення районного етапу конкурсу для знавців англійської мови «Spelling Bee». Це аналог відомого американського конкурсу, суть якого полягає в тому, що дітям дають слово, яке вони повинні назвати по літерах. Такі орфографічні конкурси спонукають дітей читати, сприяють розширенню словникового запасу іноземної мови. Перемагає в конкурсі той, хто більше всіх правильно вимовить слова по літерах.

  Цьогоріч долучилися до участі у зазначеному конкурсі 37 учнів із 14 закладів загальної середньої освіти нашого району: у номінації: 5-6 класи - 14 учнів; 7-9 класи – 17; 10-11 – 6.

  З вітальним словом до учасників звернулася начальник відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації Цимбал Інна Володимирівна, яка побажала перемоги найсильнішим, віри у власні сили та прагнення до перемог.

  Сам конкурс пройшов чітко й злагоджено, на сцені всі учасники мали змогу продемонструвати свою майстерність у присутності глядачів, педагогів, лише за номерами, не називаючи прізвищ, школи, населеного пункту. «Битва інтелектуалів» продемонструвала належний рівень підготовки учасників змагань. Переможцями стали ті, хто був більш уважним та мав найшвидшу реакцію, а саме: у категорії 5-6 класи – Перегалюк Оксана – учениця 6 класу Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст.; 7-9 класи – Адамчук Ярослав – учень 7 класу Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст.; 10-11 класи – Зелінська Ірина – учениця 10 класу Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. За свої перемоги вони завдячують учителям Міхальчишеній Н.М. та Ремінець І.М., які наполегливо готували їх до участі у конкурсі.

  Переможці отримали грамоти та будуть захищати честь району в обласному етапі зазначеного конкурсу 27 грудня 2018 року.

  Доброзичлива атмосфера, що панувала в залі, прозорість оцінювання, присутність спостерігачів та вболівальників засвідчили, що цей конкурс є дорогоцінним свідченням інтересу підростаючого покоління до іншомовної освіти.

  Методист РМК Кравчук Л.О.