Урочисті заходи з нагоди Дня працівників суду розпочались з візиту священнослужителя храму св.. Параскавеї Аркадія із родиною, яка потребує підтримки та допомоги. Священнослужитель представив загалу родину глухонімих, яка виховує двох дітей та проживає в с. Коростівці.

  Очільниця Жмеринського міькрайонного суду Любов Сенько привітала родину із прийдешніми святами та вручила новенького холодильника і солодкі подарунки.

  Із професійним святом працівників суду прийшли привітати перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, заступник голови районної ради Володимир Бігас. Вони зазначили, що в період великих кардинальних змін, побудови нової демократичної, правової держави саме судді крок за кроком очищають наше суспільство від ганебних явищ: корупції, беззаконня, вибірковості, забезпечують верховенство права та справедливості.

  За високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх обов’язків кращі працівники суду нагороджені почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради та винагородами.

  До слів привітання приєднались заступник міського голови з питань культурної політики міста Володимир Дудік та заступник міського голови Володимир Твердохліб. З їхніх рук кращі працівники отримали грамоти та винагороду.

  Під бурхливі оплески присутніх керівник Жмеринського міськрайонного суду Любов Сенько оголосила про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Жмеринка» колишньому керівнику суду Віктору Ковальському. Любов Юзефівна зачитала Рішення виконавчого комітету Жмеринської міської ради про присвоєння даного титулу та вручила Віктору Івановичу сувеніри.

  За що він щиро подякував , по – батьківському сердечно та тепло привітав своїх колег з професійним святом. За сумлінне виконання своїх обов’язків, високу відповідальність, наполегливість та високі показники в роботі секретарів, помічників суддів, тех.. працівників нагороджено грамотами Територіального управління Державної судової адміністрації України у Вінницькій області та подяками Жмеринського міськрайонного суду.

  Подякував за гарну співпрацю, взаємоповагу та допомогу працівникам суду і керівник Жмеринської місцевої прокуратури Олександр Гуцол.

 Кожен суддя також привітав своїх колег, дякуючи за підтримку та гарну співпрацю.

  Керівник апарату Тетяна Насоненко від загалу всіх суддів та працівників подякувала голові Жмеринського міськрайонного суду Любов Сенько за мудре керівництво, підтримку, розуміння та вручила букет квітів.