Щорічно 17-го грудня в Україні відзначають День працівника державної виконавчої служби.

  Налагодження роботи Державної виконавчої служби України невід’ємно пов’язано з утвердженням верховенства закону і права, без чого сучасне суспільств не може розвиватися. Державний виконавець є представником влади і здійснює примусове виконання судових рішень у разі не виконання їх у добровільному порядку.

  Вплив, який в ході своєї безпосередньої роботи здійснюють державні виконавці на процеси утвердження принципів законної справедливості вельми значущий. Виконуючи свої прямі обов’язки, вони не раз наражали і продовжують наражати своє життя безлічі неприємних моментів, проте завжди з гідністю і честю відстоюють ім’я України, як держави, де закон грає не останню роль.

  З професійним святом державних службовців прийшли привітати представники районної та міської влади: заступник голови районної ради В.Бігас, керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук, заступники міського голови В.Дудік та В.Твердохліб.

  Вітаючи колектив Жмеринського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області під керівництвом Ю.Сокуренка дякували усім за належне виконання службових обов’язків, завдяки чому, зокрема, забезпечується наповненість бюджетів, бажали усім міцного здоров’я, успішного виконання всіх поставлених завдань, щоб у роботі завжди панували ясність і однозначність, торжество справедливості та утвердження верховенства порядку, закону і права, а у родинах - мир, затишок та благополуччя.

  За бездоганне виконання службових обов’язків, значний внесок у реалізацію державної правової політики, зміцнення законності та правопорядку, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівника державної виконавчої служби кращих працівників відзначено Почесними грамотами з одноразовою грошовою винагородою від районної та міської влади. Колективу загалом в особі його керівника вручено подяку за належну організацію роботи.