Свого роду професійне свято щороку 14 грудня святкують учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  Цього року урочистості з нагоди свята відбулися в районному будинку культури за участю членів міськрайонних громадських організацій - «Жмеринська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України», «Інваліди Чорнобиля», керівництва району та міста, громадськості, засобів масової інформації.

  В першу чергу, хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів, котрі поклали свої життя на вівтар майбутнього людства. До пам’ятника загиблим героям-чорнобильцям делегати від побратимів поклали корзини квітів.

  З вітальними промовами перед учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС виступили: перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський та заступник голови районної ради В.Бігас. Слова щирої подяки, глибокої шани, віршовані рядки були адресовані героям-чорнобильцям, людям з високим почуттям відповідальності та громадянського обов’язку. Вони передали вітання від перших осіб району – голови райдержадміністрації О.Легези та голови районної ради В.Малярчука, привітали з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, бажали здоров’я, миру, усіляких життєвих гараздів.

  За дорученням обласного керівництва представнику громадської організації «Інваліди Чорнобиля» В.Трачу вручено Почесну грамоту обласної державної адміністрації, обласної Ради з грошовою винагородою.

  Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації 33 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відзначено Почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради та грошовими нагородами.

  Віршованими рядками розпочав свій виступ і заступник міського голови В.Дудік, передав вітання та слова вдячності чорнобильцям від секретаря міської ради Ю.Світлака. Вручив грамоту від керівництва області учасниці ліквідації аварії на ЧАЕС Н.Осадчук. Від виконкому Жмеринської міської ради нагороджено грамотами та грошовими преміями ряд жителів міста, які брали участь у ліквідації катастрофи.

  Своїх побратимів привітала голова міськрайонної громадської організації «Жмеринська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» Г.Варлахова, надала матеріальну допомогу членам своєї організації.

  До кола вітаючих приєднався і голова міськрайонної організації «Інваліди Чорнобиля» В.Дремух.

  Під час заходу святковий настрій в залі створювали працівники та вихованці районного будинку культури, будинку науки та техніки м.Жмеринка, районного будинку творчості школярів та юнацтва, Сьомацького сільського клубу.