Зазначив голова райдержадміністрації Олег Легеза під час зустрічі з представниками Браїлівського цукрового заводу, яка нещодавно відбулась в стінах райдержадміністрації. Нагадаємо, що однією із причин зібрання було питання великої заборгованості підприємства по сплаті податків до Браїлівського селищного бюджету. Близько 2 млн. грн.. боргувало підприємство, в той час, коли за умов співфінансування Браїлівська селищна рада повинна була виділити 500 тис. грн.. на здійснення проекту «Реконструкція спортивно-оздоровчого комплексу «Авангард».

  Реалізація такого бажаного для браїлівчан спортивного центру потрапила під загрозу. Адже коштів на співфінансування проекту у селищній раді не було.

  Рятувати ситуацію та сприяти у вирішенні питання повернення боргу взявся голова райдержадміністрації Олег Легеза. Ще під час першої зустрічі він акцентував, що знайде шляхи повернення боргу до бюджету селищної ради.

  Після довгих перемовин із новим керівництвом підприємства у м. Київ була досягнута домовленість про повернення боргу частинами. На сьогоднішній день уже 500 тис. грн.. повернуто на рахунок Браїлівської селищної ради. А отже проект по побудові спортивно-оздоровчого комплексу буде реалізовано. З державного бюджету на ці цілі уже виділено 2 млн. грн.. всього вартість проекту майже 25 млн. грн..