Той, хто робить добро іншому, робить найбільше добра самому собі, не в тому сенсі, що йому буде за це нагорода, а тим, що свідомість зробленого добра дає йому велику радість.

  Луцій Анней Сенека.

  За ініціативи та організації голови Жмеринської районної державної адміністрації Олега Легези до прийдешніх новорічних та різдвяних свят в районі організовано збір гуманітарної допомоги захисникам з Вінниччини, які тримають лінію оборони на сході країни.

  До доброї справи активно долучилися керівники сільськогосподарських підприємств: Віктор Кравчук, Віталій Нероба, Петро Кабаков, Вячеслав Шершун, Михайло Огренчук, Олег Куцолабський. Керівництво Чернятинського коледжу ВНАУ (Віталій Кучерявий) та ДП «Жмеринський лісгосп» (Петро Бендера). Свій внесок зробили і очільники територіальних громад: Петро Коломієць (Потоки), Василь Дідовик (Кацмазів), Віталій Смачний (Олександрівка), Олександр Цвень (Біликівці), Аліна Гамарник (Рів), Олександр Смущак (Леляки).

  Керівництво району висловлює щиру подяку усім, хто долучився до збору допомоги, особлива вдячність волонтеру Дмитру Василькову, який власним транспортом доставив продукти до обласного центру для подальшого слідування на схід.

  Учасники операції об’єднаних сил зможуть на свята поласувати смаколиками, які пахнуть домом - випічкою, яблуками, іншими солодощами.