Минулого тижня фахівці ГУ ДСНС України у Вінницькій області разом із курсантами Вінницького вищого професійного училища ЛДУ БЖД провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів с.Людавка та Біликівці Жмеринського району щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті в зимовий період.

  Особливу увагу під час відпрацювання було приділено особам з так званої “групи ризику”, а саме: одиноким громадянам, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям та людьми, що перебувають на під наглядом соціальних служб.

  В ході роботи рятувальники нагадали селянам, яких правил необхідно дотримуватися під час експлуатації пічного опалення. Наскільки важливим є дотримання правил безпеки під час користування обігрівальними приладами, оскільки вони взимку не тільки не дають людям замерзнути, а й можуть стати загрозою для їх життя.

  Під час профілактичного відпрацювання фахівці ДСНС навідалися також у дошкільний навчальний заклад с. Людавка. Тут фахівці Служби порятунку у доступній формі пояснили дітлахам, яких рекомендацій слід дотримуватися, аби не сталося пожеж чи інших надзвичайних подій, а також нагадали про безпеку перебування на водоймах взимку.

  Загалом цього дня бійці ДСНС відвідали 246 домоволодінь та проінструктували понад 350 громадян.