З метою підвищення ефективності погашення заборгованості та наповнення бюджетів усіх рівнів в Жмеринській районній державній адміністрації спільно з відповідними службами ведеться системна робота в напрямку контролю за платіжною дисципліною підприємств району - забезпечення виконання зобов’язань перед Пенсійним фондом, належної сплати усіх податків та орендної плати.

  11 грудня 2018 року робоча група під керівництвом першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації О.Монастирського у складі: начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.Рябоконя, начальника управління ГУ ДФС у Вінницькій області О.Кузевич, заступника начальника Жмеринського міськрайонного відділу державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Вінницькій області І.Присяжного провела зустріч з директором ПСП «Мрія» с.Демидівка М.Цехмістром. Мова йшла про невиконання підприємством обов’язку з відшкодування пільгових пенсій в сумі понад 300 тис. грн., а також щодо заборгованості з виплати орендної плати за землю.

  В результаті перемовин директор сільськогосподарського підприємства пообіцяв зробити все від нього залежне для того, щоб до кінця поточного місяця зменшити заборгованість з відшкодування пільгових пенсій та погасити борг з орендної плати.