Учитель року 2019 І етап

  10 грудня, за найкращою традицією відбулося відкриття районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Учасників конкурсу привітала начальник відділу освіти Цимбал І.В, яка наголосила, що конкурс – це вимога часу йти в ногу із сучасними дітьми, які мислять, живуть і вчаться по новому.

  Головний спеціаліст відділу освіти Твердохліб Ж.П. побажала учасникам скористатися чудовою нагодою розкрити нові грані творчості та таланту вже досвідчених вчителів.

  З умовами проведення відбіркового етапу відповідно до Положення присутніх ознайомила зав.РМК Поповська О.А. Конкурсантам були представлені члени журі та оголошено регламент.

  Свою педагогічну майстерність показали вчителі предметів: «географія», «захист Вітчизни» та «основи здоров’я».

  В І етапі районного конкурсу, до якого входить методичний практикум, практична робота та фахове тестування, взяли участь 8 педагогів закладів освіти району.

  Сьогодні для частини конкурсантів змагання завершаться, втім, для своїх учнів — вони завжди переможці.

  Протягом наступних двох днів на конкурсантів чекають фінальні випробування – «Проект», «Дослідження» та конкурсний урок. Районні переможці боротимуться за першість уже на обласному етапі конкурсу.

  Бажаємо всім вчителям, причетним до цього креативного дійства, отримати максимум позитивних емоцій: конкурсантам – підтвердження своєї майстерності, членам журі – задоволення від знайомства з творчими колегами!