На оперативній нараді з питань соціально – економічного розвитку району, яка відбулась 13 червня 2016 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського, за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Колесника, керівників структурних підрозділів, районних установ були розглянуті питання, що потребують першочергового вирішення. Зокрема, про завершення облаштування зовнішнього вигляду Станіславчицкьої амбулаторії загальної практики сімейної медицини та підготовки до її урочистого відкриття говорив начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал інформувала про проведення ремонтних робіт в загальноосвітніх закладах району та перевірки їх готовності до нового навчального року, яке розпочнеться з 10 серпня 2016 року. Вона подякувала керівництво за сприяння у оперативній виплаті педагогічними працівниками відпускних. Про належне упорядкування документів та здачі їх в архів наголошувала начальник архівного відділу райдержадміністрації Тетяна Жилавська. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Василик анонсувала проведення 14 червня 2016 року засідання «круглого столу» з питань вирішення проблем тимчасово переселених осіб в районі.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський акцентував увагу присутніх на належній підготовці до відзначення Дня медичного працівника та 20 – річниці Конституції України.