Голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза привітав своїх колег З Днем місцевого самоврядування. Урочисте зібрання з нагоди даного свята відбулось в центрі позашкільної роботи 7 грудня 2018 року. Очільник району щиро подякував за плідну співпрацю колективу міської ради та висловив сподівання на подальшу підтримку та єдність у реалізації всіх перспективних планів на благо Жмеринщини. В знак шани та поваги вручив колективу Жмеринської міської ради Подяку та як оберіг – Ікону.

  Цього дня нагороджено найкращих жмеринчан: відзнаки «Почесний громадянин міста» вручили колишньому міському голові, начальнику Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду Володимиру Рябоконю та колишньому голові Жмеринського міськрайонного суду Віктору Ковальському. Медаллю «За заслуги перед містом» нагородили протоієрея Храму Різдва Пресвятої Богородиці Сергія Мельника.

  Грамотами і грошовими винагородами відзначили сумлінних працівників відділів, депутатів, голів квартальних комітетів. Подарунки та квіти вручили ветеранам міської ради.