Під час роботи 26 сесії Жмеринської районної ради 7 скликання розглянуто та затверджено 40 питань. Серед них : прийняття Бюджету та Програми соціально – економічного розвитку району на 2019 рік.

  Про основні показники та особливості Бюджету району на наступний рік інформував начальник фінансового управління Володимир Гамарник.

  В 2019 році бюджет району становитиме 277,5 мільйонів гривень.

  Обов’язкові статті видатків в наступному році – це оплата праці працівників бюджетних установ, придбання перев’язувальних матеріалів та медикаментів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг, поточні трансферти населенню та місцевим бюджетам.

  В бюджеті враховано також підвищення мінімальної заробітної плати до 4173 грн. та підвищення прожиткового рівня громадян.

  Одностайно голосували депутати за ряд програм, зокрема, що стосуються відзначення державних та професійних свят, висвітлення діяльності органів влади району, підтримки радіомовлення, надання пільг та соціальних виплат, соціальної програми «Молодь Жмеринщини», ін..

  Окремим рішенням сесії створено Комунальне некомерційне підприємство « Жмеринська районна стоматологічна поліклініка».

  Затверджено ряд технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

  Більшістю голосів підтримали депутати районної ради Звернення депутатів районної ради про підтримку політики Президента України та Уряду у виконанні зобов’язань, взятих Україною перед Міжнародним валютним фондом та Звернення до мешканців району щодо рішення Вселенського Патріархату про ухвалення Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

  Не підтримали депутати звернення фракції «Батьківщина» до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.