«Чергова виробнича нарада працівників комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області»

  4 грудня 2018 року в приміщенні актової зали районної ради відбулась чергова виробнича нарада працівників територіального центру. Нараду розпочала директор територіального центру Оголенко Тамара Іванівна, підвела підсумки роботи територіального центру за жовтень – листопад поточного року.

  Тамара Іванівна вкотре ознайомила працівників з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» і змінами та доповненнями, а саме надала роз’яснення щодо надання платних послуг, детально ознайомила працівників з Положенням про порядок та умови надання платних соціальних послуг комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області» затвердженого рішенням 23 сесії 7 скликання від 12 липня 2018 року.

  Тамара Іванівна зобов’язала працівників протягом грудня місяця провести інформаційно - роз'яснювальну роботу з підопічними, щодо надання їм платних послуг згідно затверджених тарифів.

  Завідувач відділення соціальної допомоги вдома – Воробій Н.І. прозвітувала про роботу відділення соціальної допомоги вдома за жовтень – листопад 2018 року. Зробила детальний аналіз звітів соціальних робітників.

  Наталя Іванівна, доповіла про результати виїзної перевірки щодо якості надання соціальних послуг соціальними робітниками протягом звітного періоду. При перевірці порушень і скарг на роботу соціальних робітників не поступило. Вони добросовісно виконують покладені на них обов’язки. Соціальні послуги, передбачені в договорах, які укладенні між територіальним центром та індивідуально з кожним підопічним, виконуються в повному обсязі.

  Воробій Н.І. провела працівникам інструктаж з техніки безпеки «Правила топки печі дровами і вугіллям, розпалювання, дрова для печі», та вкотре наголосила соціальним робітникам проводити заходи з роз’яснювальної роботи серед громадян похилого віку щодо профілактики пожеж та нещасних випадків у побуті.

  Завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Благун Олена Олександрівна прозвітувала про роботу відділення за жовтень – листопад поточного року проінформувала про проведену роботу щодо організації в наданні благодійної допомоги підопічним відділення до Дня людей похилого віку. Олена Олександрівна нагадала працівникам про вчасну подачу, оформлення та оновлення документів, надала методичну допомогу щодо правильності документального оформлення надання благодійної допомоги та звернула увагу працівників на покращення роботи по залученню волонтерів для надання необхідної допомоги особам, які знаходяться на обслуговуванні в терцентрі.

  Завідувач відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Музика Зоя Анатоліївна доповіла про роботу відділення за жовтень – листопад 2018 року, поділилась враженнями та досвідом в проведені заходу «День пам’яті жертв голодомору», та відзначення Дня людей з особливими потребами.

  Інспектор з кадрів Задачіна Наталя Володимирівна довела до відома працівників період надання їм щорічних та додаткових відпусток на 2019 рік, згідно затвердженого графіку відпусток, та наголосила що графік складався враховуючи інтереси територіального центру, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку. Задачіна Н.В. провела бесіду з працівниками щодо заходів попередження настання ДТП, та що важливо знати кожному громадянину - пішоходу за різкого погіршення погодних умов.

  Наприкінці наради директор традиційно привітала іменинників.

  Директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Жмеринського району» Т.Оголенко