Під час роботи 26 сесії Жмеринської районної ради 7 скликання голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олега Легеза довів до відома загалу перелік об’єктів та проектів соціально – економічної сфери та інфраструктури, які плануються будувати, модернізувати та ремонтувати в період 2019 – 2021 рр. за рахунок коштів державного, місцевого бюджетів, інших джерел фінансування.

  Всього у Жмеринському районі та м. Жмеринка планується реалізувати 52проектиоб’єктівсоціального призначення. З них 41 - в Жмеринському районі, 5 – в Северинівській ОТГ.

  Присутні з цікавістю сприйняли інформацію та підтримали запропонований план розвитку територіальних громад.

  «На сьогоднішній день першочергове завдання влади – донести інформацію про дані об’єкти жителям району. Для того, щоб почути пропозиції та врахувати думку кожного. Адже тільки за участю та підтримки громадськості можна ефективно впроваджувати всі ініціативи щодо будівництва та капітального ремонту об’єктів соціальної сфери», - зазначив Олег Легеза.

  З цією метою створено раду регіонального розвитку Жмеринського району та затверджено положення про неї.

  Розроблено графік проведення зустрічей із громадськістю в кожній територіальній громаді та колективах, де планується проводити консультації щодо плану дій органів влади в частині розвитку територіальних громад району.