Статистика відіграє важливу роль у розбудові нашої держави та відображає реальний стан соціально – економічного розвитку.

  На Жмеринщині моніторинг показників щодо економічних, соціальних процесів здійснює відділ статистики у Жмеринському районі. Сумлінно та професійно п’ятеро чарівних жінок під керівництвом мудрого начальника Панфілової Світлани Григорівни здійснює комплекс робіт зі збирання, аналізування та узагальнення статистичних спостережень.

  Напередодні їх професійного свята, 4 грудня 2018 року свої шану та повагу до статистів прийшли висловити керівництво райдержадміністрації та міської ради.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський у своєму вітальному слові відмітив важливу роль статистики у соціально – економічному розвитку району та держави в цілому. Відмітив відданість справі та високу майстерність працівників відділу статистики у Жмеринському районі.

  Грамотами і грошовими винагородами Жмеринської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено головного спеціаліста-економіста Наталію Бойчук, фахівця з інтерв’ювання Людмилу Калісевич.

  До слів привітань приєднався заступник міського голови, начальник управління культури та туризму Володимир Дудік. За високий професіоналізм грамотами міської ради нагороджено головного спеціаліста – економіста Лідію Богословцеву та фахівця з інтерв’ювання Віру Давиденко.

  Очільник відділу статистики Світлана Панфілова від себе та всього колективу щиро подякувала керівництву району та міста за увагу і всебічну підтримку, завірила в тому, що й надалі будуть забезпечувати належний моніторинг усіх процесів, які відбуваються на Жмеринщині, виконувати всі поставлені перед ними завдання на благо нашої держави.