Щороку 3 грудня Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

  Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю уже стало доброю традицією в Браїлові.

  Захід, проведений 30 листопада, - це тепла зустріч дітей та дорослих людей, які вміють любити та співчувати, проявляти милосердя.

  На свято, аби привітати родини, які виховують дітей з інвалідністю, завітали : директор Жмеринського РЦ СССДМ Осіпчук Р. В., заступник селищного голови Слободенюк Н.П., фахівець соціальної роботи центру Підгаєць Н. І.

  Організаторами заходу підготовлена цікава програма, в ході якої з творчими номерами виступили Семенюк А., Гладчук С. (керівник Тодосюк Л. В.), дует у складі Жарук О., Бородуліної Д., ансамбль дівчаток Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник Тодосюк А.В.), танцювальний колектив Браїлівського будинку культури « Браїлівчанка» (керівник Мельникова Л.П.) , Запорожець О.(керівник Головня В.В.).

  Бібліотекар Карпінська Г.Д. підготувала цікаві завдання, де діти мали можливість пригадати казкових героїв ,а Мельникова Л.П - ігри та розваги.

  Усі були при справі: одні співали, танцювали, дарували посмішки, інші-слухали , веселилися і щиро раділи. Діти мали можливість на деякий час забути про свої недуги та поринути у світ радості безхмарного та безтурботного дитинства.

  Багато теплих слів , побажань прозвучало на адресу дітей та їхніх батьків від директора будинку творчості Ланової А. Д., заступника селищного голови Слободенюк Н. П.

  Директор Жмеринського РЦ СССДМ Осіпчук Р.В. передав вітання від голови Жмеринської РДА Легези О.В., голови районної ради Малярчука В.Г. та побажав дітям міцного здоров’я, оптимізму та бадьорості духу, а присутнім –побільше душевної щедрості і милосердя, які б втілилися у добрі справи.

  Ведуча дійства Головня В.В. звернулась зі словами подяки до присутніх у залі батьків і побажаннями, щоб життєва дорога їхніх дітей була світлою та щасливою.

  Наприкінці свята діти отримали подарунки від виконкому Браїлівської селищної ради та Жмеринського РЦ СССДМ.