Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії 30 листопада 2018 року відбулося під керівництвом заступника голови комісії, начальника Жмеринського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Миколи Горбатюка. На порядок денний виносилося питання доцільності оголошення неблагополучним пунктом по сказу с.Сербинівці через випадок захворювання на цю небезпечну хворобу домашнього собаки, який завдав травм місцевому жителю.

  Комісією прийнято рішення про доцільність оголошення с.Сербинівці неблагополучним пунктом та ввести в ньому карантинні обмеження, а також затвердити план комплексних заходів з ліквідації вогнища сказу.

  В ході засідання обговорювалися також питання профілактики африканської чуми свиней, сибірки і сказу. На виконання доручення начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області розглянуто питання щодо приведення у відповідність до ветеринарно-санітарних норм існуючих на території району худобомогильників, забезпечення належної утилізації трупів тварин на виконання законодавства про відходи.

  Комісією було прийнято відповідні рішення з розглянутих питань, які будуть доведені до зацікавлених осіб та організацій.