Презентація Профдіагностичного комплексу «Веб-базована платформа для онлайн профорієнтаційного консультування» МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

  29.11.2018 року на Колегії відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації, де були присутні директори всіх шкіл району директор Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Когут презентувала Профдіагностичний комплекс «Веб-базована платформа для онлайн профорієнтаційного консультування» МОЯ ПРОФЕСІЯ:

консультаційна мережа». Розповіла присутнім про Державну службу зайнятості як сучасну сервісну установу з використанням новітніх інформаційних, комунікаційних технологій обслуговування. ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ПЛАТФОРМА створена з метою наближення профорієнтаційних послуг для користувача безкоштовно у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості.

  Як відомо, попит на ринку праці постійно змінюється. Це означає, що старшокласникам стає все важче аналізувати потреби суспільства, враховуючи власні професійні перспективи. Учні зіштовхуються з проблемою професійного самовизначення. Переважна більшість майбутніх випускників мають дуже слабке уявлення про те, наскільки залежить їх самореалізація у суспільстві від правильного вибору професії. Тому на допомогу приходять вчителі, батьки та безумовно фахівці служби зайнятості. Підписана угода між відділом освіти та Філією, яка передбачає проведення ряд спільних заходів для вирішення проблем вибору майбутньої професії.

  Тому спеціалісти Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості починають поглиблену роботу з школярами починаючи з 8-го класу щодо тестування за допомогою ПЛАТФОРМИ :»Моя майбутня професія».

  Начальник відділу Чорногуз Олена активної підтримки безробітних 21362