В залі засідань відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації 29 листопада 2018 року очільники району - голова районної державної адміністрації Олег Легеза та голова районної ради Василь Малярчук, спільно з начальником відділу освіти Інною Цимбал провели нараду з директорами шкіл.

  На порядок денний виносилися питання належної організації навчального процесу, забезпечення фінансування різного роду видатків, обговорення питань проблемного характеру та вишукування шляхів їх вирішення.

  В першу чергу з’ясовували з керівниками навчальних закладів потребу в дровах та вугіллі. Також мова йшла про штат технічних працівників, проблему малокомплектних шкіл.

  Василь Малярчук анонсував проведення в перших числах грудня бюджетної сесії, тому наполягав на уточненні усіх потреб та впорядкуванні штату технічного персоналу для належного формування річного бюджету 2019 року.

  В ході наради обговорили питання організації харчування дітей, забезпечення закладів продуктами, співпрацю з сільськогосподарськими підприємствами.

  Інна Цимбал піднімала питання виплати заробітної плати педагогічним працівникам та технічному персоналу.

  Під час наради Олег Легеза торкнувся питань отримання районом державної субвенції та її використання, медичної реформи, оптимізації мережі освітніх закладів, ремонту доріг, заміни аварійних електроопор.