24 листопада 2018 року в м. Жмеринка відбулися районні сільські спортивні ігри з шахів серед сільських територіальних громад. У змаганнях прийняли участь 20 спортсменів – шахістів із 6 команд. Переможцем ігор стала команда Браїлівської селищної ради. Друге місце посіли шахісти Северинівської об’єднаної територіальної громади. Третє місце вибороли шахісти Жуковецької сільської ради; 4 місце – посіла команда Станіславчицької сільської ради; 5 місце за Демидівською сільською радою і 6 місце у Сербинівській сільській раді.

В особистому заліку серед чоловіків І місце посів – Мацера Олександр (с.Сербинівці), ІІ місце – Личкін Віктор (с. Жуківці), ІІІ місце – Слушний Ігор (смт. Браїлів). У змаганнях серед жінок І місце виборола Вихристюк Анастасія (с. Станіславчик), ІІ місце – Мельник Анастасія ( Северинівська ОТГ), ІІІ місце – Панченко Надія (смт. Браїлів). Переможці та призери нагороджені кубком та грамотами відділу освіти Жмеринської РДА та райради ВФСТ «Колос».

24 листопада в м. Ямпіль волейбольна команда із Жмеринського району («ВК Браїлів» смт. Браїлів) розпочала свої виступи в обласній аматорській волейбольній лізі. В обох зустрічах браїлівчани впевнено перемогли з рахунком 3:0 команди з Томашпільського та Ямпільського районів. В інших протистояннях зафіксовані наступні результати: Ямпільський район – Могилів-Подільський район 2:1 і Томашпільський район – Могилів-Подільський 2:1. Наступні волейбольні протистояння пройдуть в Могилеві-Подільському 1 грудня.

25 листопада в м. Вінниця волейбольна команда «ВК Браїлів» розпочала свої виступи в першій лізі чемпіонату України ( Ліга Вінниччини). У своїй групі (8 команд) у першому турі браїлівчани впевнено перемогли з рахунком 3:0 команду НУФТ МХП м. Вінниця та в напруженій боротьбі поступилися команді «Серце Поділля» м.Вінниця з рахунком 1:2. Наступний тур відбудеться 2 грудня.

Відділ освіти РДА, Районна рада ФСТ «Колос»