В умовах ворожої агресії, анексії Криму, коли вже 4 роки на Сході нашої країни йдуть постійні локальні бої, а з 28 листопада введено воєнний стан, причиною якого став збройний конфлікт в Азовському морі наша держава має велику потребу в сильному, високопрофесійному війську. Тому все більшого престижу набуває професія військового.

  В комунальному закладі «Жмеринський районний будинок культури» 27 листопада 2018 року викладачами Львівської академії сухопутних військ ім.П.Сагайдачного презентовано навчальний заклад для учнів 10 - 11 класів м.Жмеринка та Жмеринського району.

  Майбутніх випускників було поінформовано про історію навчального закладу, який веде її ще з кінця XIX століття, коли Галичина була під владою Австро - Угорської імперії та Польщі, напрямки навчання, факультети та спеціальності. А також щодо інших напрямків виховання та розвитку майбутніх офіцерів, проведення годин дозвілля. Було наголошено на тому, що науково-організаційні заходи, які проводяться в інституті, дають можливість підтримувати професійну майстерність наукового і науково-педагогічного складу на належному рівні та забезпечити якісну підготовку офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

  Сьогодні у Львівському інституті майбутніx офіцeрів гoтують нe лишe у напpямку їx профеcійного навчaння, а й виxовують їx особиcту культуpу, виcокі дуxовні тa моpальні якоcті, вcебічно рoзвивають націoнальну тa пpавову свідоміcть. Отже, у юнаків та дівчат з’явився привід для роздумів і можливість поповнити ряди офіцерів Збройних Сил України.