Що таке ботулізм? Латинською botulus – ковбаса. У 1895 році у Бельгії під час спалаху тяжкого отруєння, пов’язаного із вживанням шинки, Ван Ерменгем виділив анаеробну паличку, яка є збудником ботулізму.

  Ботулізм – найбільш важке харчове отруєння мікробного походження. Характерною ознакою всіх типів збудників ботулізму є спроможність виробляти токсин, який переважає силою своєї дії всі відомі бактеріальні токсини. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

  Збудники ботулізму широко поширені в природі. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються. Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб, можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. Спори збудника зберігаються роками і розвиваються в умовах відсутності кисню, надзвичайно стійкі до фізичних і хімічних факторів.

  Проте захворювання може виникнути тільки при вживанні тих, які зберігалися при анаеробних або близьких до анаеробних умовах без попередньої достатньої термічної обробки. Це можуть бути консерви, особливо домашнього приготування, копчені, в'ялені м'ясні та рибні вироби, а також інші продукти, в яких є умови для розвитку вегетативних форм збудників та токсиноутворення. Найчастіше реєструються захворювання, пов'язані з вживанням грибів домашнього консервування, копченої або в'яленої риби, м'ясних і ковбасних виробів, бобових консервів. Ці продукти частіше викликають групові, «сімейні» спалахи захворювань.

  Як правило, захворювання починається раптово, гостро, з усіма ознаками харчового отруєння, а через деякий час проявляється специфічними ознаками ботулізму: ”сітка” і туман перед очима, подвоєння предметів, сухість слизових оболонок, в горлі відчуття задухи, розлад мови і дихання.

  Оскільки діагностика в перші дні складна, необхідно відразу, при перших проявах харчового отруєння, звертатися до лікаря для своєчасного введення протиботулінічної сироватки.

  За останні десятиріччя, завдяки удосконаленню технології на виробництвах захворюваність ботулізмом за рахунок продукції промислового виробництва зведена до поодиноких випадків. Захворювання, які реєструються, виникають з причин вживання консервованих продуктів домашнього виготовлення. Останній випадок ботулізму в Жмеринському районі зареєстровано в 2013році, в 2005 році – 1 випадок, в 2010році-4 випадки. Всі вони виникли внаслідок вживання м’ясної тушонки та рибних консервів домашнього виготовлення. Протягом 2014-2018років випадки ботулізму в Жмеринському районі не реєструвались.

  Як запобігти захворюванню? У питаннях профілактики ботулізму основним є дотримання чистоти сировини. Тому чим чистіше відмито городину перед консервуванням, чим ретельніше промита риба перед засолом, тем менше ймовірність потрапляння до продукту збудника ботулізму. Рибу перед засолом у домашніх умовах необхідно звільнити від нутрощів, ретельно промити зовнішню й внутрішню поверхні. Гриби складно повністю звільнити від мікрочастинок ґрунту, тому не рекомендується консервувати їх у герметично закритих банках у домашніх умовах. При домашньому консервуванні, особливо овочів, що містять мало природної кислоти, необхідно додавати за рецептурою оцтову, лимонну кислоти, тому що збудник ботулізму не любить кисле середовище. Важливо добре стерилізувати банки й кришки безпосередньо перед закладкою в них продуктів. Зберігати домашню консервацію необхідно на холоді, при низькій температурі. Перед вживанням консерви слід прокип’ятити 15-20 хв. і використати в той же день.

  Найменше здуття кришки — причина для категоричної відмови від уживання в їжу вмісту даної банки. Також необхідно категорично виключити придбання виготовлених у домашніх умовах консервів, в’яленої, копченої, солоної риби й інших продуктів харчування в місцях несанкціонованої торгівлі у приватних осіб. У випадку появи симптомів захворювання слід негайно звернутися до лікаря.

  Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, а особливо дітей. Прислухайтесь до наданих порад.

  Доброго Вам здоров’я!