Нарада за участю сільських, селищного голів відбулась 26 листопада 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Легези та голови районної ради Василя Малярчука. При розгляді питання про вирішення невідкладних питань щодо забезпечення роботи закладів соціальної сфери району в умовах проведення реформ в нинішньому та наступному роках керівники району озвучили ряд пропозицій, які були активно обговорені присутніми.

  Про зміни в інформаційному просторі району та нововведення в питанні висвітлення діяльності органів державної влади, зокрема органів місцевого самоврядування вела мову начальник відділу інформаційної діяльності Оксана Сокол. Вона довела до відома присутніх інформацію про те, що газета «Жмеринський меридіан» з 1 січня 2019 року припиняє своє існування, т.я. згідно з відповідним законодавством протягом трьох років не була реформована.

  З метою належного висвітлення своєї діяльності органи влади району будуть співпрацювати з виданням «Жмеринська газета». Редактор Яна Сладковська інформувала присутніх про діяльність друкованого видання та закликала всіх до активної співпраці.

  Про роботу філії «Жмеринський райавтодор» в зимовий період 2018 – 2019 років, зокрема забезпечення посипковим матеріалом у боротьбі з ожеледдю на дорогах району говорила головний бухгалтер філії «Жмеринський райавтодор» ДП «Вінницький Облавтодор» Юлія Овчарук.

  Начальник відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Антоніна Гуліцька акцентувала увагу присутніх на питанні про стан проведення повторних робіт з нормативної грошової оцінки населених пунктів Жмеринського району згідно плану-графіку на 2018 – 2019 роки. Вона подякувала окремим сільським головам за оперативне реагування щодо проведення даних робіт та вказала на недоліки іншим.