Володимир Гройсман у Верховній Раді: Цей відповідальний момент вимагає об’єднання, консолідації і ухвалення рішень в інтересах держави

  Історичний момент, який наразі переживає Україна, вимагає від всіх гілок влади об’єднання, консолідації і ухвалення рішень в інтересах держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час голосування за проект закону про введення в Україні воєнного стану на окремих територіях строком на 30 днів.

  «В історії будь-якої держави є відповідальний момент, який вимагає об’єднання, консолідації і ухвалення рішень в інтересах держави. Сьогодні для нас такий момент настав. І в складні хвилини ми маємо бути разом, знаходити компроміс і робити Україну сильнішою, - сказав Володимир Гройсман. - Мільйони людей бачили вчора цинічні кадри нападу збройних сил Російської Федерації на наш флот, наших моряків. Це зухвало, але не жахливо – відбудувати можна будь-який корабель. Найцінніше - життя і здоров’я військового. І нам треба приймати рішення, щоб захистити моряків, бо вони захищають нашу країну і віддають за це життя».

  Глава Уряду наголосив, що наразі пріоритетами роботи Уряду є підтримка армії та сектору безпеки, підтримка економічної стабільності і захист прав та свобод громадян. «І Уряд виконає всі потрібні рішення», - запевнив Володимир Гройсман.