Добігає кінця 2018 рік. Рік непростий, який приніс багато змін в рамках проведення реформ в країні. Зазнала змін і система фінансування закладів соціальної сфери.

  26 листопада 2018 року голова Жмеринської районної державної адміністрації Олег Легеза спільно з головою районної ради Василем Малярчуком провели співбесіди з очільниками територіальних громад з питань забезпечення належного функціонування закладів освіти та медицини.

  У зустрічі взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, заступник голови районної ради Едуард Крайнік, начальник фінансового управління Володимир Гамарник, начальник відділу освіти Інна Цимбал, головний лікар РМЦПМСД Олег Калінський.

  Нагальні питання обговорювалися персонально з кожним з очільником територіальної громади. Наразі, мова йшла про утримання приміщень закладів соціальної сфери, оплати енергоносіїв та забезпечення належного температурного режиму, харчування дітей, довозу до навчальних закладів, а також щодо створення медичних пунктів тимчасового базування.

  Керівники району наголосили на необхідності докласти усіх зусиль для успішного завершення року.