Рівно п’ять років тому в Україні розпочалася Революція Гідності, яка змінила хід історії нашої країни. Адже це був протест проти спроби тодішньої злочинної влади повернути Україну до колоніальної залежності від Росії, створити диктаторські умови її народу, вбити давню мрію про європейське майбутнє.

  Перед будівлею районної державної адміністрації 21 листопада 2018 року відбувся урочистий мітинг, присвячений листопадовим подіям 2004, 2013 років з нагоди Дня Гідності і Свободи, який було засновано в 2014 році на честь початку двох революцій – Помаранчевої революції і Революції Гідності.

  Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості та засобів масової інформації.

  В скорботі учасники зібрання схилили голови на знак пам’яті про тих, хто поклав свої життя за волю, долю і європейське майбутнє України.

  З промовами до присутніх звернулися заступник голови районної ради Володимир Бігас та керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Москальчук. Вони передали вітання від очільників району - голови районної державної адміністрації Олега Легези та голови районної ради Василя Малярчука.

  Тематичні виступи підготували вихованці та працівники районного будинку культури.

  Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні.