Протягом травня місяця працівниками апарату райдержадміністрації здійснювались передбачені законодавством перевірки стану роботи із зверненнями громадян у виконкомах місцевих рад, управліннях та відділах районної державної адміністрації. В ході перевірок виявлені поодинокі факти порушення строків розгляду звернень громадян та ведення діловодства, також надані відповідні методичні консультації та рекомендації згідно діючого законодавства.

  В травні місяці 2016 року в районну державну адміністрацію зверталось 60 громадян з різними проблемами, здебільшого у їхніх зверненнях порушувались питання соціального захисту, у т.ч. щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, а також виникали питання про оформлення субсидій, ремонт доріг,замінна аварійних стовпів та стосовно пільгового проїзду в міськрайонному транспорті. Головою райдержадміністрації було прийнято розпорядження « Про надання одноразової матеріальної допомоги», яку отримали 16 громадян.

  Значна частина звернень стосувалася питань пов’язаних із земельним законодавством, а саме оформлення права на земельні частки(паї) в порядку спадкування.

  Головою райдержадміністрації здійснювались виїзні прийоми громадян з робочою групою до складу якої входять керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, для виявлення і оперативного вирішення проблем, що турбують жителів територіальних громад району, надання їм консультативної допомоги відповідно до вимог чинного законодавства,

  Усі звернення вирішувались в межах компетенції, громадянам надавались обґрунтовані роз’яснення порушених ними питань відповідно до вимог чинного законодавства, звернення інвалідів війни розглядались і вирішувались в першочерговому порядку