13 листопада 2018 року в спортивному залі міської ДЮСШ відбулися змагання спартакіади серед навчальних закладів І-ІІІ ст.. з настільного тенісу. За результатами протистоянь переможцями стала команда Северинівської ЗОШ, друге місце посіли тенісисти Чернятинської ЗОШ, третє місце за Браїлівською ЗОШ , четверте місце посіли Носковецькі тенісисти, п’яте місце – команда з Мартинівки. Команди та їх гравці відзначені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

16 листопада 2018 року в м.Вінниця відбулися групові змагання обласної спартакіади серед навчальних закладів І-ІІІ ст.. з баскетболу серед юнаків. Серед команд м. Вінниці, Вінницького, Тиврівського та Жмеринського районів ( представляла команда Станіславчицької ЗОШ - вчитель фізичної культури Кравець Володимир Володимирович. Нажаль наші баскетболісти поступилися усім супротивникам до фінальних змагань не пройшли.

17-18 листопада в м. Вінниця проходив Кубок Вінницької області з волейболу серед чоловічих команд ГО ВФСТ «Колос», в яких приймала участь команда смт. Браїлова «ВК Браїлів». Наші волейболісти у фіналі в запеклій боротьбі поступилися команді з Тростянецького району (1:2).

16-18 листопада в м.Берегово Закарпатська область були проведені перші Всеукраїнські сільські спортивні ігри серед сільських об’єднаних територіальних громад 2018 року. Право представляти у цих змаганнях Вінниччину вибороли спортсмени Северинівської ОТГ, які посіли перше місце у обласних сільських спортивних іграх. Фінал Всеукраїнських змагань проводився із п’яти видів спорту, а саме: футзалу, настільного тенісу, гирьового спорту, шашок та шахів.

Продемонструвавши свою майстерність, наші спортсмени вибороли загальнокомандне сьоме місце із 23 областей України, які приймали участь у даних змаганнях.

Віце чемпіоном у змаганнях з шахів став Сергій Мацько. 5 місце посів Леонід Бардецький у гирьовому спорті. 7 місце виборола Алла Берещук у змаганнях з шашок. 11 місце посіли Світлана Страхарчук та Олег Шпаковатий у змаганнях з настільного тенісу. Футзальна команда, виборола 9-12 місце, здобувши однакову кількість очок (6) за додатковими показниками посіли у своїй групі лише третє місце (вигравши у футзалістів Рівненської та Херсонської областей, поступилися Одеській).

Висловлюємо щиру вдячність голові Северинівської територіальної громади Христюку Олександру Устиновичу та інструктору по спорту Северинівської ОТГ Бедраку Анатолію за високу організаційну та спортивну підготовку спортсменів.

21 листопада 2018 року в спортивному залі міської ДЮСШ відбулися фінальні змагання спартакіади серед навчальних закладів І-ІІІ ст.. з волейболу серед юнаків. За результатами протистоянь четверте місце посіла команда з Мартинівки, третє місце за Чернятинською ЗОШ. У цікавій та рівній грі за перше місце між Браїлівською ЗОШ та Станіславчицькою ЗОШ, переможцями стали волейболісти з Станіславчицької школи. Команди та їх гравці відзначені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

Відділ освіти РДА, Районна рада ФСТ «Колос»