Нещодавно в Жмеринській міськрайонній філії обласного центру зайнятості відбулась презентація ТОВ «Джентерм Україна». Це сучасне підприємство у місті Виноградове Закарпатської області, яке виготовляє електричні системи підігріву сидіння до престижних марок легкових автомобілів відомих світових брендів, а також сенсорні датчики та автомобільні кабелі.

  Менеджери з підбору персоналу Богдан Мотрич та Тетяна Гаврилюк ознайомили присутніх із специфікою роботи підприємства, перспективами розвитку, умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників, професіями та посадами, в яких виникає потреба. Акцентували увагу присутніх на тому, що для всіх працівників проводиться навчання на виробництві. Всі виробничі процеси були презентовані у відеоролику, який був створений у вигляді оглядової екскурсії по заводу.

  Захід відвідали більш ніж 50 безробітних. Всі бажаючі отримали детальну інформацію про вакансії, буклети підприємства та заповнили анкету-резюме. Учасники презентації взяли активну участь в обговоренні та отримали багато корисної інформації, що обов’язково стане їм у нагоді при вирішенні питання працевлаштування.

  Вікторія Даніловська