Спільна нарада з питань погашення заборгованості по страхових внесках, відшкодуванню пільгових пенсій та по сплаті єдиного соціального внеску відбулась 19 листопада 2018 року за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського, першого заступника міського голови Анатолія Білоуса, начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Володимира Рябоконя, начальника Жмеринського управління Головного управління державної фіскальної служби у Вінницькій області Оксани Кузевич, представників Жмеринського міськрайонного відділу державної виконавчої служби.

  Учасники наради обговорили результати роботи з погашення заборгованості за 9 місяців 2018 року та домовились про подальші напрямки спільної роботи.

  Зокрема, розглянули питання щодо ситуації на підприємствах, які мають найбільшу заборгованість, це ДП «Жмеринкаводоканал» та ПСП «Мрія».

  На завершення зібрання, підбиваючи підсумки проведеної роботи перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський підкреслив, що тільки співпраця в даному напрямку роботи та концентрація спільних зусиль приведуть до більш ефективного та якісного виконання завдань по погашенню заборгованості.