16 листопада 2018 року за ініціативи управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації проведено семінар з працівниками сільських, селищної рад та об’єднаної територіальної громади району щодо роз’яснення змін до наказу Мінагрополітики від 20.03.2018 року № 148.

  Під час заходу до відповідальних за прийом документів працівників місцевих рад району доведено інформацію стосовно зміни форм ведення документів для нарахування дотації, надані роз’яснення щодо порядку прийому документів, нарахування коштів дотації та подачі Відомості фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк ВРХ.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (зі змінами), фізичним особам з державного бюджету надають спеціальну дотацію за утримання молодняку великої рогатої худоби. В поточному році таку дотацію вже отримали 305 жителів району за утримання 546 голів молодняку на загальну суму 497 тис. грн. Прийом документів проводиться місцевими радами за місцем утримання худоби до 1 грудня поточного року.

  Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації