Минулого тижня в читацькій залі Жмеринської районної бібліотеки ім. Вовкодава відбулося чергове засідання клубу для жінок «Берегиня». Зустріч була присвячена міжнародному дню людей з інвалідністю. На зустрічі розглядалися проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями та шляхи покращення умов роботи інвалідів на робочих місцях. Далі продовжила Ольга Адамус - безробітна Жмеринської міськрайонної філії , яка має дуже гарне хобі – в’язання іграшок амігурумі.

  Ольга провела майстер-клас по виготовленню самої простої іграшки , розповіла свою історію як все почалося з того , як вона почала в’язати та дарувати іграшки , спочатку для своїх рідних та знайомих . Це заняття дуже цікаве та ще й приносить радість та щастя дітям.

  На прикладі цієї жінки можна вкотре підтвердити твердження що кожна людина дуже талановита та багатогранна, лише треба себе знайти. Учасниці клубу дуже зацікавилися іграшкою амігурумі , та кожна згадала свої захоплення , хобі. Так у тісній співбесіді кожен ще раз зрозумів ,що він унікальний та єдиний в світі такий.

  Члени клубу з задоволенням продовжать знайомство з світом захоплень в наступні зустрічі.

  Провідний фахівець з профорієнтації Людмила Стрельбицька