Обласні святкові заходи «Хліборобському роду нема переводу» з нагоди Дня працівників сільського господарства у м. Вінниця розпочались 15 листопада 2018 року з виставки світлиць, яку презентували всі райони області, сільськогосподарські підприємства, представники харчової промисловості. Світлиця нашого району вражала своєю самобутністю, неповторністю та колоритом Жмеринського краю. Експозиції дивували гостей талантом та креативністю, які проявлялись у вишитих рушниках та сорочках, випечених хлібах, плетених дідухах, смачних традиційних стравах української кухні.

  Щороку учасники обласного заходу та керівництво області в захваті від короваю, який презентує району. Цей рік не став виключенням. Коровай видався на славу та продемонстрував всі успіхи наших аграріїв в 2018 році. Створила шедевр досвідчена коровайниця району Галина Мельник.

  Особисто презентували світлицю Жмеринщини голова районної ради Василь Малярчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, заступники керівника виконавчого апарату районної ради Едуард Крайнік та Наталя Рожок, начальник управління агропромислового та економічного розвитку Катерина Цабак, працівники районного будинку культури та управління агропромислового та економічного розвитку.

  При огляді світлиць перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко подякував аграріям Жмеринщини за сумлінну працю, відмітивши вагомий внесок у соціально – економічний розвиток області.

  Продовжилось святкування у залі обласної філармонії ім. Леонтовича, де відзначили кращих працівників агропромислового сектору регіону.

  Господарників області, працівників харчової промисловості, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств Вінниччини вітали із професійним святом та подякували за нелегку щоденну працю голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

  Під час урочистого заходу в номінації «Краще агроформування в зерновиробництві» нагороджено фермерське господарство «Шарм ОМ», с. Дубова, керівник – Огренчук Михайло Степанович.

  Почесними грамотами Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошовою винагороди відзначено тракториста Браїлівского відділення № 2 товариства з обмеженою відповідальністю «Поділля Агропродукт» смт Браїлів Володимира Македонського та головного інженера товариства з обмеженою відповідальністю « Жмеринський «Агромаш» м. Жмеринка Андрія Приступнюка.