В далекому 1924 році 16 листопада в місті Харкові в ефірі прозвучала перша передача Українського радіо. Саме ця подія стала основоположною у встановленні професійного свята усіх працівників інформаційної галузі.

  Керівництво району – голова районної ради Василь Малярчук та заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко 16 листопада 2018 року привітали з професійним святом колектив Жмеринського міськрайонного ефірного радіомовлення «Обрій» в обличчі його редактора Оксани Фальфушинської.

  У своїх промовах посадовці відзначили важливу роль інформації для розвитку суспільства, а радіомовлення, зокрема, як засобу донесення до широких мас населення державної політики, процесів які відбуваються в рамках проведення реформ, свіжої та корисної інформації, інших актуальних питань сьогодення. Жителі району та міста завдяки радіомовленню щоденно отримують інформацію про роботу органів влади, що сприяє забезпеченню відкритості та прозорості їх діяльності. Воно є рушійною силою у формуванні світогляду молодшого покоління, утвердження цінностей патріотизму, що особливо важливо в умовах військової, економічної, інформаційної, гуманітарної агресії проти України. Редактору радіо та її небагаточисельному колективу бажали здоров’я, плідної праці, успіхів у роботі та творчого натхнення, широкої та вдячної слухацької аудиторії.

  За вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери, об’єктивне висвітлення політичного, економічного, культурного життя району, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята колектив радіомовлення «Обрій» відзначено Подякою райдержадміністрації та районної ради.

  На рівні області цьогоріч відзначено ветерана інформаційної сфери, колишнього редактора радіомовлення «Обрій», члена Національної спілки журналістів України Сергія Петрука.