Вже традиційно в листопаді школярі та їх наставники розпочинають випробування рівня своєї інтелектуальної підготовки у районних предметних олімпіадах. В цьому році змагання юних інтелектуалів розпочалися з таких навчальних предметів: біологія та фізика.

  Олімпіади були проведені на базі ЗОШ № 5 м.Жмеринки, де були створені комфортні умови для всіх учасників та їх супроводжуючих.

  Предметні олімпіади вже давно є доброю нагодою для кращих учнів району показати власні сили, оцінити досягнення однолітків та розширити коло спілкування.

  Даний вид змагань допомагає виявити найсильніших із кожного шкільного предмету та сформувати команду (а це не лише учні, а й їхні наставники - вчителі), яка, сподіваємось, гідно представить себе в обласному етапі.

  Перед учасниками олімпіад із напутніх словом виступила начальник відділу освіти Цимбал І.В., яка запевнила, що даний вид змагань в районі проводиться об’єктивно, неупереджено та з надзвичайною мірою відповідальності усіх залучених осіб – оргкомітетів, журі. Інна Володимирівна побажала учням та вчителям оптимізму, впевненості у своїх силах та зазначила, що здорова конкуренція на теренах шкільної освіти спонукає до постійного розвитку, вдосконалення, пошуку та наполегливої праці.

  Тож побажаємо всім учасникам предметних олімпіад зуміти активізувати свої зусилля та домогтися найвищих результатів!

  Зав. РМК Поповська О.А