Під головуванням заступника голови Жмеринської райдержадміністрації Олега Матвієнка 13 листопада 2018 року відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Причиною зібрання став випадок захворювання на сказ домашнього кота, який завдав травм двом своїм господарям, жителям с.Тарасівка. В ході засідання розглянуто питання про стан епізоотичної ситуації на території району.

  Інформував членів комісії про випадок захворювання на сказ начальник Жмеринського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Микола Горбатюк.

  Повідомив про підтвердження діагнозу лабораторною експертизою, а також про проведення всіх необхідних заходів у вогнищі захворювання для його локалізації.

  Секретар комісії Руслан Пустовий зачитав проект рішення, яким передбачено оголосити неблагополучним по сказу пунктом с.Тарасівку і ввести у ньому карантинні обмеження, вважати особливо загрозливою по цьому захворюванню прилеглу до села територію в радіусі 5 км, а також затвердити план комплексних заходів з ліквідації вогнища сказу. Ознайомив з пунктами плану.

  Комісія затвердила план комплексних заходів та погодила проект рішення.

  Рішення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії буде висвітлено в засобах масової інформації та доведено до відома всіх зацікавлених осіб.