В Жмеринській місцевій прокуратурі відбулися кадрові зміни. 12 листопада 2018 року заступником прокурора Вінницької області Андрія Шпортуном колективу, представникам органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних та контролюючих органів було представлено нового керівника радника юстиції Олександра Гуцола, згідно наказу Генерального прокурора від 09.11.2018 р., за рекомендацією Ради прокурорів України.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, голова районної ради Василь Малярчук привітали новопризначеного керівника, висловили сподівання на тісну співпрацю та взаєморозуміння у справі зміцнення законності, захисті прав людини та свобод на Жмеринщині.

  Представляючи нового керівника, Андрій Шпортун зазначив, що Олександр Гуцол професіонал із солідним досвідом роботи в органах прокуратури.

  У свою чергу новопризначений керівник Жмеринської місцевої прокуратури Олександр Гуцол подякував за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль для організації належної прокурорської діяльності.

  Біографічна довідка:

  Олександр Гуцол народився 11 березня 1983 року у селі Слобода-Яришівська Могилів-Подільського району. Закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність розпочав юрисконсультом на одному з підприємств Харківської області. В органах прокуратури розпочав діяльність у 2004 році з посади старшого слідчого прокуратури Замостянського району Вінницької області. Протягом трьох останніх років працював на керівних посадах у Вінницькій місцевій прокуратурі.