Заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації О.Матвієнко 9 листопада 2018 року провів зустріч з представниками районної громадської спілки Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО. Участь у заході взяли: начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко, заступник начальника управління соціального захисту населення І.Купчик, начальник відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Гуліцька, учасники антитерористичної операції та волонтери району і міста на чолі з заступником голови районної громадської спілки Г.Єрміловою.

  В ході спілкування піднімалися питання, які найбільше турбують учасників бойових дій.

  О.Матвієнко вітаючи учасників зустрічі відзначив, що в учасників АТО є чимало проблем та райдержадміністрація готова підтримати і в міру своїх повноважень допомогти їх вирішенню.

  Одним із найболючіших питань є отримання земельних ділянок.

  О.Матвієнко відзначив, що районна влада вишукує шляхи для забезпечення всіх учасників антитерористичної операції землею або ж надати компенсацію.

  Також йшла мова про надання земельних ділянок для ведення садівництва, будівництва. Про забезпечення соціального захисту, а саме: щодо компенсації за невикористані путівки, здобуття професій, призначення і виплату пільг, соціальну підтримку членів сімей загиблих, компенсацію проїзду, забезпечення дровами, вугіллям, пільговий проїзд.

  Підняті питання коментували заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко і профільні спеціалісти А.Гуліцька та І.Купчик.

  На завершення заходу О.Матвієнко запропонував такі зустрічі зробити регулярними.

  Г.Єрмілова відзначила важливість спілкування для з’ясування різного роду питань.