Як кожна людина, так і кожне місто, село має свою дату народження. 9 листопада 2018 року в сільському будинку культури зібрались жителі чудового села Біликівці для того, щоб відсвяткувати ювілейну дату своєї малої батьківщини.

  Розпочався захід із привітання своїх односельчан головою сільської ради Олександра Цвеня.

  Присутні вшанували пам'ять загиблого на Сході України Миколи Яжука хвилиною мовчання та поклали корзину квітів до пам’ятника загиблих захисників України під час Другої світової війни.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук щиро привітали біликівчан з визначною подією та подарували на розвиток громади Сертифікат на суму: 30 тис. грн..

  Під щирі оплески учасників заходу очільник громади вручив Грамоти та цінні подарунки найстаршим та наймолодшим жителям села, родинам, які прожили найбільше років у шлюбі та тим, хто тільки одружився. Відзначено і ті родини , які виховують двійнят. А також шану та повагу складено матерям – героїням.

  Вшановано також і творчих людей села, які прославляють свій край своїми талантами.

  Завершився захід чудовим концертом за участю Браїлівського дитячого зразкового духового оркестру, працівників Жмеринського будинку культури, артистів, танцювального колективу с. Мартинівка та фольклорного колективу с. лопатинець.