На подвір’ї місцевого будинку культури було напрочуд людно і весело. З великим завзяттям маленькі жителі Щучинець випробовували нові гойдалки.

  Із запашними короваями зустрічали гостей свята: голову райдержадміністрації Олега Легезу , голову районної ради Василя Малярчука, директора сільськогосподарського підприємства «Курланд» Віталія Неробу та представників підприємства.

  Відкрила захід Жуковецький сільський голова Надія Тріскун. Особливу подяку висловила директору сільськогосподарського підприємства «Курланд» Віталію Неробі за придбання дитячого майданчика. З рук очільниці громади директор підприємства отримав грамоту.

  В своїй вітальній промові керівники району зазначили, що найбільше щастя для дорослих це дитячий сміх, щасливі оченята та непідробна радість. І районна влада готова робити все, що дарувати найкраще щасливе дитинство найменшим жителям району.

  На розвиток громади Олег Легеза та Василь Малярчук презентували Сертифікат на суму: 30 тис. грн..

  З подякою до присутніх звернулась місцева жителька Щучинець, мати двох дітей – Ірина Сторожук.

  Право розрізати червону стрічку надано голові Жмеринської райдержадміністрації Олегу Легезі, голові районної ради Василю Малярчуку, директору сільськогосподарського підприємства «Курланд» Віталію Неробі та Жуковецькому сільському голові Надії Тріскун.

 Великий захват та радість у юних жителів Щучинець викликала велика кількість солодких подарунків, які вони із задоволенням куштували та концертна програма, підготовлена учнями Щучинецької та Жуковецької шкіл, артистами районного будинку школярів та юнацтва, а також Сідавського сільського будинку культури.