Свою поважну дату з дня заснування села відзначили курилівчани 9 листопада 2018 році. Привітати з гарною подією жителів одного із найчарівніших куточків Поділля прибули голова райдержадміністрації Олег Легеза та голова районної ради Василь Малярчук.

  На подвір’ї місцевої школи в гарному гуморі зібрались курилівчани різних поколінь. Про історію заснування та розвитку села вів мову Куриловецький сільський голова Анатолій Кречківський.

  В своїй вітальній промові очільники району щиро подякували за запрошення. Відмітили, що найбільшою цінністю громади є її люди, які щоденно сумлінно працюють на процвітання села. Побажали благодаті, миру, злагоди, душевної величі та непохитної віри в кращий завтрашній день.

  На розвиток громади керівники району презентували Сертифікат на суму 30 тис. грн..

  Отримали курилівчани багато нагород і від сільського голови. Цінними подарунками та щирими оплесками односельчан нагороджено всіх багатодітних матерів. Всього в селі проживає 36 родин, які виховують трьох і більше дітей.

  Відзначено також і подружжя , які прожили в шлюбі 50 років. Таких в селі є п’ятеро родин. Подарунки отримали і шановні вишивальниці, художники та інші митці села.

  Завершився захід святковим концертом.

  На подвір’ї місцевої школи було людно та весело.