З учасниками Літинського районного літературно-мистецького об'єднання "Дзвінкова криниця" нас пов'язує давня дружба. Неодноразово ми зустрічалися у дружньому колі, щоб поділитися своїм творчим надбанням. Так сталося знову. Нещодавно, гарного осіннього дня, коли ми – учасники Жмеринського міськрайонного літературно-мистецького об'єднання "Калинове гроно" під керівництвом відомого поета і журналіста Володимира Горлея, завітали до Літина на презентацію творчого доробку Зінаїди Сидорчук – керівника цього об'єднання.

  Зінаїда Василівна є автором кількох поетичних збірок, статей до місцевих видань. Крім того активно займається громадською роботою, є волонтером. Так, як багато поєднує у собі ця чарівна жінка – берегиня родинного вогнища, гарна господиня, добра людина з творчою іскрою у душі. Вона добре відома своїм землякам своєю діяльністю.

  Тому так багато людей завітали до Літинської районної бібліотеки, щоб привітати Зінаїду Сидорчук з гарною подією у її житті.

  Від обласної письменницької організації її вітали поетеса, заступник головного редактора літературно-мистецького часопису "Вінницький край" Валентина Сторожук та провідний методист Вінницького ОЦНТ, поетеса, громадський діяч Жанна Дмитренко. Від жмеринчан гарні слова привітань винуватиці свята дарував Володимир Горлей, а учасники народного аматорського хору ветеранів війни та праці "Надвечір'я" (м. Жмеринка) Ольга Буряченко та Валентина Бараненко порадували всіх присутніх гарними піснями.

  Багато добрих слів та побажань звучало цього дня на адресу Зінаїди Василівни і від її земляків – членів літературно-мистецького об'єднання "Дзвінкова криниця" і просто друзів та знайомих. Деякі вірші поетеси вже покладено місцевими авторами на музику і ми мали змогу їх почути у виконанні творчих колективів.

  Що тут можна казати? Я вважаю, що така зустріч з поезією та музикою принесла багато гарних вражень всім присутнім на заході та надихнула на подальшу творчість. Чекаємо нових зустрічей у колі наших друзів!

  Лариса Тупчій – провідний бібліограф-краєзнавець КЗ "Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава"